الگو:Archive

از ArchWiki پارسی
پرش به ناوبری پرش به جستجو
این صفحه یک الگو است. این صفحه هیچ اطلاعاتی مرتبط با آرچ لینوکس را در بر نمی گیرد، ولی بایستی به عنوان بخشی از مقالات دیگر مورد استفاده قرار بگیرد. برای اطلاعات بیشتر صفحه راهنما:الگو را مطالعه کنید.

لطفاً این الگو را مورد آزمایش قرار ندهید؛ زیرا که ممکن است سبب خراب شدن تمام صفحاتی که از این الگو استفاده میکنند شوید. اگر می خواهید این الگو را ویرایش کنید، متن الگو را درون الگو:جعبه‌ماسه‌بازی کپی کنید، آن را در آنجا ویرایش و امتحان کنید، و زمانیکه از کار کردن آن مطمئن شدید، آن را مجدداً در اینجا کپی کنید.

لطفاً نظر خودتان را در مورد این الگو به اشتراک بگذارید.

یک نشان "بایگانی" برای علامت‌گذاری صفحات منسوخ شده استفاده می‌شود.

کاربرد

این الگو بایستی به ابتدای مقالاتی که برای بایگانی شدن مورد لحاظ قرار گرفته‌اند اضافه شود. در صورت امکان، نشانه‌گذاری مقاله با الگو:Redirect را در عوض مورد لحاظ قرار دهید. اطمینان حاصل کنید که ملاحظات ویژه را با آرگومان اول و حتی المقدور همچنین در صفحه گفتگوی مقاله نشانه‌گذاری شده تذکر دهید:

{{Archive|دلیل}}

شما می‌توانید صفحه گفتگو پیش‌فرض را با آرگومان اختیاری دوم تغییر بدهید:

{{Archive|دلیل|Talk:صفحه جایگزین}}

همچنین شما می‌توانید به یک بخش مشخص در صفحه گفتگو پیش‌فرض با استفاده از آرگومان نام دار ‎section‎ اشاره کنید:

{{Archive|دلیل|section=نام بخش}}

صفحات نشانه‌گذاری شده را می‌توان در ویژه:پیوند به این صفحه/الگو:Archive یا در پیدا کرد. معمولاً یک هفته فاصله زمانی بین نشانه‌گذاری و بایگانی کردن یک صفحه وجود دارد، که در طول آن کاربران می‌توانند استدلال‌هایی علیه حذف بیان کنند با شروع کردن یک بحث در صفحه گفتگوی مربوطه یا اینکه موارد مشکل ساز را گسترش/تصحیح کنید تا از حذف شدن کامل صفحه جلوگیری شود.

توجه: صفحه گفتگو توسط یک لینک خارجی مرتبط شده است: اینکار به جهت جلوگیری از پر شدن ویژه:صفحه‌های مورد نیاز زمانیکه صفحه گفتگو وجود ندارد انجام شده است.

مثال

{{Archive|این فقط یک الگوی نمایشی است.}}

Gnome-colors-add-files-to-archive.pngاین مقاله جهت بایگانی شدن مطرح شده است.Gnome-colors-add-files-to-archive.png

دلیل: این فقط یک الگوی نمایشی است. (در بحث الگو:Archive# در این مورد تبادل نظر کنید.)