الگو:Translateme

از ArchWiki پارسی
پرش به ناوبری پرش به جستجو
این صفحه یک الگو است. این صفحه هیچ اطلاعاتی مرتبط با آرچ لینوکس را در بر نمی گیرد، ولی بایستی به عنوان بخشی از مقالات دیگر مورد استفاده قرار بگیرد. برای اطلاعات بیشتر صفحه راهنما:الگو را مطالعه کنید.

لطفاً این الگو را مورد آزمایش قرار ندهید؛ زیرا که ممکن است سبب خراب شدن تمام صفحاتی که از این الگو استفاده میکنند شوید. اگر می خواهید این الگو را ویرایش کنید، متن الگو را درون الگو:جعبه‌ماسه‌بازی کپی کنید، آن را در آنجا ویرایش و امتحان کنید، و زمانیکه از کار کردن آن مطمئن شدید، آن را مجدداً در اینجا کپی کنید.

لطفاً نظر خودتان را در مورد این الگو به اشتراک بگذارید.

یک نشانه "درخواست ترجمه" جهت مشخص کردن ترجمه ناقص یا درخواست کمک در ترجمه یک مقاله مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کاربرد

این الگو بایستی به ابتدای ترجمه ناکامل مقاله یا بخش اضافه شود. لطفاً اطلاعات مفصل تری که می‌تواند برای مترجمین مفید باشد را اضافه نمایید؛ کسترش توضیحات را در صفحه گفتگو مورد لحاظ قرار دهید.

{{Translateme|دلیل}}

شما می‌توانید صفحه گفتگو پیش‌فرض را با آرگومان اختیاری دوم تغییر بدهید:

{{Translateme|بحث:صفحه دیگر|دلیل}}

همچنین شما می‌توانید به یک بخش مشخص در صفحه گفتگو پیش‌فرض با استفاده از آرگومان نام دار ‎section‎ اشاره کنید:

{{Translateme|دلیل|section=نام بخش}}

الگو:Bad translation را برای ترجمه‌های قدیمی و نادرست ببینید.

صفحات نشانه‌گذاری شده را می‌توان در ویژه:پیوند به این صفحه/الگو:Translateme پیدا کرد. کاربرانی که با زبان آشنایی دارند، ترغیب می‌شوند که در تکمیل ترجمه مشارکت نمایند. نشانه ‎{{Translateme}}‎ بایستی بعد از کامل شدن ترجمه برداشته شود.

توجه: صفحه گفتگو توسط یک لینک خارجی مرتبط شده است: اینکار به جهت جلوگیری از پر شدن ویژه:صفحه‌های مورد نیاز زمانیکه صفحه گفتگو وجود ندارد انجام شده است.

نمونه

{{Translateme|این فقط یک الگوی نمایشی است.}}

پرونده:Tango-preferences-desktop-locale.pngاین مقاله یا بخش نیازمند این است که ترجمه شود.پرونده:Tango-preferences-desktop-locale.png

یادداشت: این فقط یک الگوی نمایشی است. (در بحث الگو:Translateme# در این مورد تبادل نظر کنید.)